Wpisy otagowane „zbigmet drzwi”

 • środa, 03 kwietnia 2013
  • Drzwi wejściowe

   Kto przekłada solidny, mieszczański biedermeier nad ulotną, ekscentryczną secesję, może wybrać drzwi wejściowe typu Londyn lub Rubin. Dyskretnie zdobione giętą linią, wykonane z płyty mdf, drzwi te spełniają wymogi bezpieczeństwa typu C4. Model Londyn, wykończony białą okleiną wydaje się bardziej subtelny i nawiązuje do angielskiego, deszczowego i mglistego klimatu czy przywodzi na myśl domki z anglosaskich przedmieść, otoczone białymi płotkami i szczycące się nieskazitelnie przystrzyżonymi trawnikami. Rubin – w kolorze czerwonawo połyskującego brązu – robi wrażenie nieco cięższego i bardziej masywnego skrzydła drzwiowego. Zdaje się, ze można wejść przez nie prosto do kuchni, w której ktoś już przygotował kawał pieczeni i ziemniaczaną sałatkę. Oba modele możemy jednak przygotować w dowolnej, wybranej przez Państwa kolorystyce.

   Drzwi Zbigmet

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   zbigmet_producent_drzwi
   Czas publikacji:
   środa, 03 kwietnia 2013 16:14
 • poniedziałek, 25 marca 2013
 • sobota, 26 stycznia 2013
  • Brama Domu Pod Dwoma Złotymi Niedźwiadkami

   Konstanty Ildefons Gałczyński, kontrowersyjny poeta, przed wojną współpracujący z prawicowym pismem „Prosto z mostu”, po wojnie wpisujący się w nurt socrealistyczny, ostro krytykowany zarówno przez partyjnych literatów (np. Adama Ważyka), jak i przez przebywającego na emigracji Czesława Miłosza, był wielbicielem drzwi. To one zapowiadały wnętrze domu, dawały przedsmak jego charakteru i kolorytu. Wnikliwie i z dużym upodobaniem opisuje w swej poezji frontony praskich i krakowskich kamienic, furtkę do swego domu w Aninie, drzwi do mieszkania w Wilnie czy odrzwia paryskiej katedry. Na szczególną uwagę, spośród opisanych przez poetę drzwi, zasługuje brama Domu Pod Dwoma Złotymi Niedźwiadkami, do dziś zdobiącego uliczki złotej Pragi. Na głównym wejściem, płaskorzeźbione misie popatrują na siebie z zadowoleniem. W jeszcze większy zachwyt wprawiła poetę kamienica Pod Etiopami (zwana też Domem Pod Murzynami) na krakowskiej starówce. Na ozdobnej płaskorzeźbie dwaj czarnoskórzy, ubrani w spódniczki z liści, niosą kolonialne towary, oferowane w mieszczącym się tutaj sklepie już w dobie renesansu. Czy życzyliby sobie państwo podobnych ozdób na froncie swego domu? Pracujemy w Zbigmecie nad projektem drzwi w stylu kolonialnym, ozdobionych egzotycznymi motywami oraz nad aranżacją myśliwską frontonu drzwiowego. Ciekawi jesteśmy Państwa pomysłów.

   Brama Domu Pod Dwoma Złotymi Niedźwiadkami

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   zbigmet_producent_drzwi
   Czas publikacji:
   sobota, 26 stycznia 2013 20:19
 • poniedziałek, 19 listopada 2012
  • Drzwi wewnętrzne Parma

   Dziś pragniemy zaprezentować Państwu drzwi wewnętrzne Parma – eleganckie, nowoczesne, urzekające prostotą formy i estetyką. Ciemne drewno daje wrażenie elegancji, a pionowy pas matowego szkła będzie łagodnie rozświetlał każde wnętrze. Drzwi Parma idealnie komponują się z małym, przytulnym wnętrzem, urządzonym we włoskim stylu. Firma Zbigmet chętnie zaproponuje Państwu zaprojektowanie i wykonanie mebli, dostosowanych stylistycznie do tego modelu drzwi. Czyż nie miło będzie zasiąść wygodnie przy stoliku z ciemnego drewna i delektować się przekąskami z patery, ułożonej na eleganckim blacie z matowego szkła? Jeśli wśród miniaturowych włoskich antipasti nie zabraknie szynki parmeńskiej i słynnego sera parmigiano regiano, doprawdy będzie można poczuć się jak w Parmie, w jednej z licznych włoskich tawern czy kafejek.

   Drzwi wewnętrzne Perma

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   zbigmet_producent_drzwi
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 19 listopada 2012 22:53
 • czwartek, 08 listopada 2012
 • środa, 17 października 2012
  • Fachowe doradztwo

   Nawet najlepsze drzwi nie spełnią dobrze swojej roli, jeśli nie zostaną profesjonalnie zamontowane. Źle osadzone drzwi to straty energii na ogrzewanie, problemy z zamykaniem, hałas wiatru, gwiżdżącego pod progiem. Dlatego oferujemy naszym klientom nie tylko sprzedaż wybranego modelu, ale służymy fachowym doradztwem, sporządzamy dokładne pomiary, wysyłamy ekipę montującą. Tylko dobrze zamontowane antywłamaniowe drzwi wejściowe skutecznie chronią Twój dom. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej firmy Zbigmet.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   zbigmet_producent_drzwi
   Czas publikacji:
   środa, 17 października 2012 06:58
 • wtorek, 09 października 2012
 • poniedziałek, 01 października 2012
 • poniedziałek, 24 września 2012
  • Lakiernia firmy Zbigmet

   W naturalnym kolorze drewna? Bejcowane? Lakierowane? Białe? Czarne? Może różowe, żółte lub zielone? Matowe czy z połyskiem? Lakiernia firmy Zbigmet pieczołowicie zrealizuje Państwa projekt faktury wymarzonych drzwi. Nawet połyskliwa, głęboka czerń fortepianowa nie stanowi problemu dla lakierników firmy Zbigmet – doświadczonych profesjonalistów, którzy w lakierni mokrej i proszkowej używają najnowocześniejszego sprzętu. Bogata kolorystyka zarówno drzwi wejściowych, jak i wewnętrznych pozwala na ciekawe, barwne aranżacje i umożliwia dopasowanie do indywidualnego stylu każdego domu, mieszkania czy rezydencji.

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   zbigmet_producent_drzwi
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 24 września 2012 06:43
 • sobota, 15 września 2012
  • Modele drzwi wewnętrznych

   Sztokholm, Wenecja, Wiedeń, Parma, Milano, Kalifornia? To – wbrew pozorom – nie propozycje interesujących podróży, a nazwy różnorodnych modeli drzwi wewnętrznych, oferowanych w firmie Zbigmet. Czy styl poszczególnych produktów zawiera w sobie charakterystyczne cechy danego miasta lub kraju? Białe i przeszklone drzwi Kalifornia z pewnością wpuszczą do wnętrza dużo światła. W modelu Wenecja tafle szkła łączą się z ciemnym drewnem, jak lśniąca woda weneckich kanałów, podkreślających urok kamieniczek bogatych dożów. Czy inne nazwy drzwi produkowanych w firmie Zbigmet znajdą swoje uzasadnienie w Państwa wyobraźni? Zapraszamy! Podzielcie się Państwo z nami!

   Drzwi wewnętrzne

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   zbigmet_producent_drzwi
   Czas publikacji:
   sobota, 15 września 2012 10:31